Bestuur


Het bestuur van Rijvereniging Nienoord ziet er als volgt uit:

Voorzitter:Jolanda Siegers-Zomer
voorzitter@rijverenigingnienoord.nl
Vice-voorzitter:Gea de Jonge
vice-voorzitter@rijverenigingnienoord.nl
Secretaris:Sarah Smit
secretaris@rijverenigingnienoord.nl
Penningmeester:Gerdien de Vries
penningmeester@rijverenigingnienoord.nl
Ledenadministratie: Bertus Windstra
ledenadministratie@rijverenigingnienoord.nl
Lid/ Lessen:Saskia Gestel
lessen@rijverenigingnienoord.nl
Lid:Wilfred Kranenburg

Het bestuur vergadert 1 keer per 5 weken om alle lopende zaken te bespreken. Mocht u zelf punten hebben voor op de agenda, mail ze dan aan; info@rijverenigingnienoord.nl

 

voor vragen en/of opmerkingen kunt u mailen naar het bestuur:

info@rijverenigingnienoord.nl